Esdal NieuwsFAQ

Wie is wie locatie Borger

 

Naam code functie/vak e-mail
Dhr. van der A jax docent en j.vandera@esdalcollege.nl
Dhr. Abbingh gab docent ak, bi, examensecretaris, vertrouwenspersoon g.abbingh@esdalcollege.nl
Mevr. Van Baekel jbk teamleider, docent ne, dp j.vanbaekel@esdalcollege.nl
Mevr. Bakker mb1 docent jc, ne m.bakker@esdalcollege.nl
Dhr. Van den Berg fbe docent nask 1 en 2 f.vandenberg@esdalcollege.nl
mevr. Ebbers seb docent du s.ebbers@esdalcollege.nl
mevr. Figaroa ifi oa i.figaroa@esdalcollege.nl
Mevr. Fledderus ffl docent wi, leerlingcoördinator r.fledderus@esdalcollege.nl
mevr. Germeraad pge lo p.gemeraad@esdalcollege.nl
mevr. van Helden mhl m.vanhelden@esdalcollege.nl
Mevr. Hessels chs docent bi, dp, ondersteuningscoördinator c.hessels@esdalcollege.nl
dhr. Huijgens ghy oa g.huijgens@esdalcollege.nl
dhr. Jager cja docent jc c.jager@esdalcollege.eu
Mevr. De Jong ejo locatiedirecteur e.dejong@esdalcollege.nl
Mevr. Kuijer aki docent jc, dp a.kuijer@esdalcollege.nl
Mevr. Lewis nle docent gw, ma, vertrouwenspersoon n.lewis@esdalcollege.nl
Mevr. van der Pauvort mpa ab m.vdpauvort@esdalcollege.nl
mevr. Stavast msa administratie m.stavast@esdalcollege.nl
mevr. Strijk jc docent l.strijk@esdalcollege.nl
Dhr. Swart rsw docent en r.swart@esdalcollege.nl
Dhr. Veenstra pve docent ec, dp p.veenstra@esdalcollege.nl
Mevr. Verweg lve docent bv, ckv, dp l.verweg@esdalcollege.nl
Dhr. Visch wvi docent lo w.visch@esdalcollege.nl
Dhr. Visser jvi docent tn, dp j.visser@esdalcollege.nl
Dhr. Welleweerd twl docent gs, ne t.welleweerd@esdalcollege.nl
Mevr. Westers mwe docent ak, dp, decaan m.westers@esdalcollege.nl
Dhr. van der Zee jze conciërge j.vanderzee@esdalcollege.nl