Esdal NieuwsFAQ

Wie is wie locatie Oosterhesselen

dhr. P. Blanken pbl wiskunde, mentor 2B p.blanken@esdalcollege.nl
dhr. K. Bondo kbo Frans k.bondo@esdalcollege.nl
mevr. F. Bruintjes fbr biologie, ondersteuningscoördinator, onderbouwcoördinator f.bruintjes@esdalcollege.nl
mevr. E. Eggens-Potijk eeg Nederlands, geschiedenis, ICT e.eggens@esdalcollege.nl
mevr. M. de Graaf mgr NT2, Nederlands m.degraaf@esdalcollege.nl
dhr. J. de Groot jgr lichamelijke oefening j.degroot@esdalcollege.nl
mevr. A. de Haan ahn Engels a.dehaan@esdalcollege.nl
mevr. E. de Jong locatiedirecteur e.dejong@esdalcollege.nl
mevr. M. Jonker mjo NaSk1 en 2, natuur & gezondheid, dienstverlening & producten, mentor 3B m.jonker@esdalcollege.nl
mevr. A. Koops ako ICT, wiskunde, aardrijkskunde, geschiedenis a.koops@esdalcollege.nl 
dhr. B. Klok bkl economie, rekenen, mentor 4A b.klok@esdalcollege.nl
dhr. R. de Labije rla conciërge r.delabije@esdalcollege.nl
mevr. M. van Lenthe mln kunst & cultuur, ckv, beeldende handvaardigheid (bha), mentor 1B m.vanlenthe@esdalcollege.nl
mevr. N. Lewis nle maatschappijleer n.lewis@esdalcollege.nl
mevr. K. Lusing kls Engels, mentor 1A k.lusing@esdalcollege.nl
mevr. G. van Oosten goo onderwijsassistente g.vanoosten@esdalcollege.nl
mevr. G. Prins gpr aardrijkskunde g.prins@esdalcollege.nl
mevr. H. Pruijm hpr administratief medewerkster h.pruijm@esdalcollege.nl
mevr. R. Reinds-Klasen rre natuur & gezondheid, dienstverlening & producten, mentor 2A r.reinds@esdalcollege.nl
mevr. W. Schonewille wsc Nederlands w.schonewille@esdalcollege.nl
mevr. R. Schrik rsc wiskunde, teamleider r.schrik@esdalcollege.nl
mevr. G. Tuin-Piek gtu systeembeheerder g.tuin@esdalcollege.nl
dhr. J. Visser jvi techniek j.visser@esdalcollege.nl
dhr. J. de Vries onderwijsassistent
mevr. E. van Vuure evu dienstverlening & producten, beeldende handvaardigheid (bha), tekenen en handvaardigheid (th), mentor 3A e.vanvuure@esdalcollege.nl
mevr. M. Wielens mwl lichamelijke oefening, mentor 3B m.wielens@esdalcollege.nl
mevr. T. van Wieren twi Nederlands, mentor 4B t.vanwieren@esdalcollege.nl
mevr. M. van Zanden mza aardrijkskunde, dienstverlening & producten, decaan m.vanzanden@esdalcollege.nl
dhr. W. Zuur wzu Duits, dienstverlening & producten, examensecretaris, bovenbouwcoördinator w.zuur@esdalcollege.nl