Esdal NieuwsFAQ

Wie is wie locatie Oosterhesselen

dhr. P. Blanken pbl wiskunde, mentor 2B p.blanken@esdalcollege.nl
mevr. F. Bruintjes fbr biologie, natuur & gezondheid, zorgcoordinator, onderbouwcoördinator f.bruintjes@esdalcollege.nl
mevr. E. Eggens-Potijk eeg mens & maatschappij, Nederlands, geschiedenis e.eggens@esdalcollege.nl
mevr. K. Elferink kel Locatiedirecteur k.elferink@esdalcollege.nl
mevr. G. Gijlers-Lambers ggy Nederlands g.gijlers@esdalcollege.nl
mevr. M. de Graaf mgr NT2, Nederlands m.degraaf@esdalcollege.nl
mevr. A. de Haan ahn Engels, mentor 3C, biologie a.dehaan@esdalcollege.nl
dhr. B. Klok bkl economie, mens & maatschappij, rekenen, mentor 4A b.klok@esdalcollege.nl
dhr. R. de Labije rla conciërge r.delabije@esdalcollege.nl
mevr. M. van Lenthe mln kunst & cultuur, ckv, beeldende handvaardigheid (bha) mentor 1B m.vanlenthe@esdalcollege.nl
mevr. N. Lewis nle maatschappijleer n.lewis@esdalcollege.nl
mevr. T. Lübbers- van der Helm tlu economie, dienstverlening & commercie, mens & maatschappij, t.lubbers@esdalcollege.nl
mevr. K. Lusing kls Engels, mentor 1A k.lusing@esdalcollege.nl
mevr. G. van Oosten goo onderwijsassistente g.vanoosten@esdalcollege.nl
mevr. N. Plug npl Frans n.plug@esdalcollege.nl
mevr. G. Prins gpr mens & maatschappij, aardrijkskunde, mentor 1B g.prins@esdalcollege.nl
mevr. H. Pruijm hpr administratief medewerkster h.pruijm@esdalcollege.nl
mevr. R. Reinds-Klasen rre natuur & gezondheid, dienstverlening & produkten, mentor 2A, vertrouwenscontactpersoon r.reinds@esdalcollege.nl
mevr. H. Schepers hsx n&g h.schepers@esdalcollege.nl
mevr. R. Schrik rsc wiskunde, teamleider r.schrik@esdalcollege.nl
mevr. G. Tuin-Piek gtu systeembeheerder g.tuin@esdalcollege.nl
dhr. J. Visser jvi Techniek j.visser@esdalcollege.nl
mevr. E. van Vuure evu dienstverlening & produkten, beeldende handvaardigheid (bha), mentor 3A e.vanvuure@esdalcollege.nl
mevr. M. Wielens mwi lichamelijke oefening,
mentor klas 3B
m.wielens@esdalcollege.nl
mevr. T. van Wieren twi Nederlands, mentor 4C t.vanwieren@esdalcollege.nl
mevr. M. van Zanden mza aardrijkskunde, mens & maatschappij, decaan m.vanzanden@esdalcollege.nl
dhr. W. Zuur wzu Duits, mentor 4B, examensecretaris, bovenbouwcoördinator w.zuur@esdalcollege.nl