Esdal NieuwsFAQ

On Stage: beroepsoriëntatie klas 3

On Stage: beroepsoriëntatie klas 3

Voor het tweede jaar op rij nemen de leerlingen uit klas 3 deel aan On Stage, een project dat hen helpt bij hun beroepsoriëntatie en voorbereiding op de toekomst.

Begin maart volgden de leerlingen een sollicitatietraining, waarin ze leerden hoe ze zichzelf goed kunnen presenteren. Op 11 maart, tijdens het beroepenfeest On Stage brachten ze deze training in de praktijk door daadwerkelijk te solliciteren bij bedrijven. Tijdens deze sollicitatieronde hebben de leerlingen leuke en waardevolle gesprekken gevoerd (zie foto’s).

Op 27 maart gaan de leerlingen bij de twee bedrijven waar ze zijn aangenomen op bezoek, om een beter beeld te krijgen van verschillende beroepen. Een waardevol proces waarin de leerlingen van begin tot eind begeleid worden.

We hopen dat ze niet alleen nieuwe vaardigheden hebben geleerd, maar ook een beter inzicht hebben gekregen in hun toekomstmogelijkheden!